Sosyal Medya

Özel Haber

#PizzaGate skandalının tüm detayları!

Amerika ve Batı, çocuk istismarcılığıyla alakalı bir skandalla çalkalanıyor. Geçtiğimiz günlerde Reddit'te ve çeşitli sitelerde kanıt sayılabilecek belgelerle birlikte ortaya korkunç bir iddia atıldı.Söz konusu skandalda eski Amerika Başkanı Barack Obama'dan Hillary Clinton'a kadar birçok ismin adı geçiyor. Çocuk istismarcılığının hangi boyutlara ulaştığını kanıt sayılabilecek belgelerle ortaya atılan iddialardaki skandal Batı'da büyük tartışmalara yol açtı. Ve olayla ilgili herhangi bir açıklama henüz yapılmadı.

 

Bloglar ve Sosyal Medya Tartışılıyor

 

 

 

Belçika'nın bir kasabasında kaybolan kız çocuklarıyla ilgili olarak başlayan olaylar zincirinde Amerika'nın önemli sermaye sahiplerinin adı geçerken söz konusu iddialar istihbarat birimlerinden medyaya kadar uzanan bir sansürle karşılaşıyor. Tüm sansür uğraşlarına rağmen iğrenç skandal özellikle bloglar ve sosyal medya üzerinden tartışılıyor.

Söz konusu skandal çocuk istismarcılığından da öte çocuklara işkence ederek tecavüz etmek, insan kesip onun can çekişmesini izlemek gibi aklın almayacağı durumları da içeriyor. 

Clinton'un Kampanya Danışmanı Organize Ediyor İddiası

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Birçok ünlünün ve sermaye sahibinin adının geçtiği skandala ilişkin yer alan belgelerde Hillary Clinton'ın Amerika başkan adaylığı sürecinde kampanya danışmanı olan John Podesta'nın, ticaret ve yüksek bürokrasi çevresinden kimselerle "Comet Ping Pong" adında bir pizzacıda düzenlenecek "pedofili" organizasyonuna ilişkin mail alışverişi yapıldığı belirlendi.

 

Soros'a Uzanan İddialar

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Öte yandan ortaya çıkan bir diğer belge ise söz konusu skandalların organizatörü yani pizzacının sahibi olan James Alefantis adındaki şahsın Georges Soros'la da ilişki ağına sahip olduğu yönünde.

Georges Soros'un en büyük bağışçısı olduğu "American Bridge Pac"ın geçmişte "Comet Ping Pong" ile maddi ilişkilerinin olması Pizza Gate skandalına Geroges Soros'u da ortak ederken, skandalın Batı medyasında sansüre uğramasının sebeplerinden biri olarak bu durum gösteriliyor.

Obama'nın Adı Geçiyor

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Söz konusu skandalda Hillary Clinton, Georges Soros gibi ünlü isimlerin yanı sıra Amerika Başkanı Barack Obama'nın da adı geçiyor. Skandala ilişkin belgelere göre Obama'nın geçmişte "Comet Pizza"ya bağışta bulunduğu ortaya çıktı. Öte yandan pizzacıya yollanan bir e-postada  Obama'nın, özel bir parti için, Chicago'dan Washington'a 65 bin dolarlık pizza sipariş ettiğinden söz ediliyor.

İşte Ekşi Sözlük'te 'jean baptiste jacqueline' rumuzlu kullanıcı tarafından aktarılan o haber:

"Belgelere geçmeden önce olayın kısa ve net bir özeti. 1995'te (belki daha eski) belçika'nın bir kasabasında kaybolan kız çocuklarıyla başlayan bir olaylar zinciri var. dünyadaki elit çomarların makam/mevki ve para desteğiyle çocuklara hallendiklerini kanıtlamaya çalışıyor insanlar. henüz yeterli kanıt elde edilebilmiş değil. söylenene göre istihbarat birimlerinden, medyaya kadar uzanan bir oto sansür, sümen altı etme durumları var. çünkü zaman zaman bu komplo teorisi dillendirilmiş.

Neden Pizza Gate?

Söz  konusu skandala "Pizza Gate" adının verilmesinin sebebi ise iğrenç skandalı organize eden kişinin meşhur bir pizzacı olması ve ünlülerin tüm yazışmalarda pizza kodlarını kullanması olarak ifade ediliyor. 

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

 

İşte Olayla İlgili İddialar!

İşin Pizza Boyutu İse ABD 'de bu işi organize eden adamın meşhur bir pizzacı olması ve ünlülerin tüm yazışmalarında pizza kodlarını kullanması...

İşte peynir=kız çocuğu, makarna=oğlan çocuğu gibi. Ünlüler de parti verecekleri zaman yüksek meblağlar ödeyip peynirli pizza, bilmem neli makarna gibi terimlerle bu pizzacıdan mail ile sipariş veriyor ve bu çocuklar adrese teslim ediliyor. 

 

Kanıt Olarak Instagram'da Paylaştığı Fotoğraflar!

Olay örgüsü içinde hayvani iğrençliklere atıfta bulunuluyor. Bir ton ünlünün, zenginin adı geçiyor. Bazı patavatsız olanlarının instagram'da paylaştıkları gerçekten garip denebilecek çocuklu bebekli fotoğraflar ve onlara yapılan pizzalı bilmem neli şakalar kanıt olarak görülüyor. 

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

 

Comet Pizza'nın sahibi James Alefantis'in instagram'ından pedofili iması içeren kimi fotoğraflar...

 

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

 

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

 

 

Aralık 2015'te, John Podesta'ya gelen bir e-postada: "The realtor found a handkerchief (i think it has a map that seems pizza-related.) is it yours? They can send it if you want. I know you’re busy, so feel free not to respond if it’s not yours or you don’t want it."

Cümlelerinin geçtiği bir bölüm var. "Üzerinde pizza ile alakalı bir harita bulunan mendil" büsbütün anlamsız görünüyor;

Fakat görseli incelediğinizde taşlar yerine oturmaya başlamış olmalı:

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

 

Yine John Podesta'nın yolladığı bir e-postada: "instead of pasta and wonderful sauces, it was a lovely, tempting assortment of cheeses, yummy." ve "do you think ı’ll do better playing dominos on cheese than on pasta?"

İfadeleri var. Yine büsbütün mânâsız geliyor fakat kendi terminolojilerine göre John podesta, golden west financial'ın sahiplerine yolladığı e-posta'da kız çocuklarıyla s&m yapmasının erkek çocuklarıyla yapmasından daha keyifli olup olmayacağını soruyor.

Bunlar da 2007'de madeleine mccann adında bir çocuğunun kaçırılmasına şahitlik eden vatandaşın rehberliğiyle oluşturulmuş eskizler:

Besta Pizza'nın Logosu

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

FBI Tarafından Yayımlanmış Pedofili Notasyonu Logoları

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Obama'nın "Pizza" Siparişiyle Alakalı E-posta Alefantis'in Obama'yı Ziyaretinin Belgeleri

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Geçmişte daha ilginç ilişkiler de var: Bill Clinton, pedofiliyle yargılanmış Jeffrey Epstein'in sahibi olduğu little st James adasına tam 26 defa Epstein'in, adına dikkat, the Lolita express adlı uçağıyla gidiyor. Dailymail, adaya "underage sex slave island" lafzıyla refere etmiş.

Marina Abramovic'in Çalışmalarının Bir Kısmı

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Sızdırılan dokümanlar arasında Clinton Foundation'ın geçmişte Marina Abramovic adında bir performans sanatçısına 10 bin dolar hibe ettiğine ilişkin birtakım veriler ve Marina Abramovic'in John Podesta ile Hillary Clinton'ı "spirit cooking" adını verdiği bir etkinliğe davet ettiği e-postalaşmalar da var. 

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Podesta ve Clinton'ın Marina Abramovic ile olan garip ilişkisi pedofili zincirinin dışında kalıyor fakat yine de irdelenmeye değer.

 

James Achilles Alefantis ve Bağlantıları

Bahsedilen kişi James Achilles Alefantis. Kendisi Washington DC’deki pizzacı Comet Ping Pong’un sahibi. Alefantis’in Washington DC’deki bazı kamuya mâl olmuş kişileri de içeren bir pedofili halkasını yönettiğine dair son derece rahatsız edici belirtiler var. Görünen o ki, Alefantis tüm bu önemli kişilerin “zayıf noktası”.

Soruşturma başladığından beri gönderilerinin çoğunu sildi ve sosyal medya hesaplarını gizli olarak değiştirdi. Fakat biz internetteki tüm paylaşımlarını arşivlendi. Aşağıda ulaşabileceğiniz linkler hem arşivlerin bir parçasıdır, hem de benim soruşturmaya yardımcı olurken alınan ekran görüntüleridir. 

Öncelikle Alefantis’in nüfuzlu kişilerle olan bağlantısına, sonra da kendisinin bir pedofil olduğuna ve Comet Ping Pong’u seks kaçakçılığı halkası için bir paravan olarak kullandığına dair kanıtların ağır bastığını ana hatlarıyla mevcut olarak görünmekte. 

David Brock, Correct the Record Kurucusu (Correct the Record: Hillary Clinton’un Başkanlık kampanyasını destekleyen, sosyal medyayı kontrol etmek için kurulan siyasi amaçlı bir kuruluş)

James Alefantis, Comet Ping Pong isimli bir pizza zincirinin sahibi. Kendisi aynı zamanda Correct the Record’un eski Direktörü David Brock’un romantik partneri. Aşağıdaki link ikilimizin bir üçüncü şahısla beraber bulaşmış oldukları bir aşk üçlüsü ve şantaj döngüsünü gösteriyor:

http://www.foxnews.com/politics/2012/02/27/media-matters-boss-paid-former-partner-850g-blackmail-settlement.html

 

Alefantis’in instagramından Brock’a ait bir resmi bulabilirsiniz:

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

 

Hillary Clinton

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Burada ise Alefantis’in yayınlamış olduğu bir mektup var. Mektup’ta Hillary Clinton kendisine ‘Podesta’larla adı anılan bir takım fonları kampanyasına kazandırdığı için teşekkür ediyor:

 Mektupta ‘Fratelli Podesta ile Aşçılık’ bağış kampanyasına katıldığı için Alefantis’e teşekkür ediliyor. Kampanyaya Tony ve John Podesta’nın ev sahipliği yaptığı ifade ediliyor.

Bir Federal Seçim Komitesi araştırması yaparak da, Alefantis’e Clinton Kampanyasından ve Clinton’u destekleyen Siyasi Kuruluşlarından aktarılan fon ve ödemeleri bulabilirsiniz:

http://archive.is/5ljQn

 

Fon Ödemelerine Ulaşmak İçin Tıklayınız

Barack Obama

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Burada Alefantis’in Obama’ya ait olan ve küçük bir çocukla pinpon oynadığı görülen bir fotoğrafı paylaştığını görüyoruz:

Obamanın da adı Wikileaks Podestas paylaşımlarında Comet Ping Pong’ların bulunduğu mevkilerde Obama’ya ait sabit telefonların bulunduğu iddialarıyla anılmaktaydı:

https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/27890#efmAKgALR

https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/5326#efmADoAEY

Alefantis’in aynı zamanda Beyaz Saray kayıtlarına göre çeşitli tarihlerde Beyaz Saray’a ziyaretlerde bulunduğu görülüyor:

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

George Soros

Evet, George Soros bile pizza mutfağına girmiş durumda. Kendisi American Bridge 21st Century PAC isimli siyasi kuruluşun (demokrat adayları destekleyen ve cumhuriyetçi adayların aleyhinde propaganda yapan bir kuruluş) ana fon sağlayıcılarındandır:

http://archive.is/afTPu

Bu siyasi kuruluşun Federal Seçim Komitesi kayıtlarında Comet Ping Pong’a bir dizi bağışlarda bulunduğu görülüyor:

http://docquery.fec.gov/cgi-bin/fecimg/?13941306270

http://docquery.fec.gov/cgi-bin/fecimg/?13940775420

http://docquery.fec.gov/cgi-bin/fecimg/?14960793887

Marina Abramovic

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Alefantis’in Marina Abramovic ile bir yakınlığı olduğu görünüyor:

Marina Abramovic, ruh aşçılığı (spirit cooking) denen bir sanatla meşgul. Ruh aşçılığının ne olduğunu merak ediyorsanız:

“Ruh Aşçılığı Thelema dininde bulunan dini bir tören, bir ayindir. Ayin esnasında, gizli bir seremoni icra edilir. Seremonide birtakım kadınsal sıvılar, idrar, anne sütü ve sperm karıştırılarak bir tablo boyanıyor.

Marina Abramovic’e göre, eğer bu ayin bir sanat galerisinde gerçekleşiyorsa bu yalnızca sanattır. Fakat özel olarak gizli şekilde icra ediliyorsa, ruhsal ve mahrem bir dini ibadettir”

Alefantis’in, Kenanlıların İncil’de bahsi geçen gaddar tanrısı Moloch ile bağdaştırılabilecek bir fotoğraf paylaştığı görülüyor:

 

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

Podestas

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

 

Alefantis’in Tony Podesta’nın evinden paylaştığı bir fotoğraf:

Washington Post haberinde paylaşılan ‘Izdırap Kemeri’ heykelini Tony Podesta’nın evinde!

https://archive.fo/HhWH9

Bu evde sanat kisvesi altında çocuk istismarı yapıldığı iddiası!

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

 

http://washingtonlife.com/2015/06/05/inside-homes-private-viewing/

Obama'dan Clinton'a Uzanan Pedofili Skandalı: Pizza Gate!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.