Yazar : 462 Mustafa Öner - Yüzyılın Cinayetlerinin Meçhul Olmayan Failleri ve Anadolu
23 Mayis 2018 Çarşamba

Yüzyılın Cinayetlerinin Meçhul Olmayan Failleri ve Anadolu

Mustafa Öner

29-05-2017 13:03

Yüzyılın Cinayetlerinin Meçhul Olmayan Failleri ve Anadolu

-Hindistan, Rusya, Kuveyt, Çin ziyaretlerinden sonra ABD’yi ziyaret eden  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD/PKK/Fetullah Gülen ittifakına engel olamamış, uluslar arası sistemin yeni ittifaklar konseptinde çete örgütler dahil edilmesine şerhler koymuş, aynı zamanda silahlı kuvvetler envanterinde eksik olan silahların tamamlanması konuşulmuşmuş! Rivayet odur ki ziyarette taşkınlık yapan muhtelif çete mensuplarına müdahale ettiği için Erdoğan’ın korumalarına soruşturma açılmışmış!

-Büyük şeytan ABD’nin yeni başkanı Trump Türkiye ile sıkı fıkı resim veren Suud çetesi ile 110 milyar doları silah olmak üzere 380 milyar dolarlık ticari anlaşmalara imza atmışlar. Rivayet odur ki silah anlaşmasının 40 milyar dolarlık kısmı Irak-İran-Suriye-Türkiye merkezli ikinci İsrail projesi için hazırlanan terör çetesi PKK/PYD’ye verilen ve verilecek silahların parası imiş!

-Eski ABD başkanı Hüseyin Barak Obama dünyanın bir çok köşesinde sivilleri öldürdüğünü itiraf etmişmiş!

-İngiltere’nin Manchester şehrinde DEAŞ’ın üstlendiği iddia edilen saldırı sonrasına denk gelen  Nato zirvesinden DEAŞ’e karşı koalisyona katılma kararı alınmış, ama muharip bir rol üstlenilmeyecek imiş! Rivayet odur ki şeytanlar çetesi içerisindeki kavganın uzantısı olarak İngiltere hizaya getirilme operasyonuna tabi tutulmuş, saldırı Pentagon işi imiş!

-Şeytanlar çetesinin esiri olan Fetullah Gülen ve avanesi, başta büyük şeytan ABD ve uydusu AB tarafından koruma altına alınmış, çete üyeleri dünyanın dört bir yanında ve halen Anadolu’da muhtelif görevlerini sabır ve teslimiyet üzere icra etmeye devam ediyorlarmış!

-Binbir türlü desiseler ile, özellikle İran-Suud öncelikli ve daha bir çok bölgede yıllar önce temeli atılan mezhep çatışmaları planı, basiretsiz ve uluslar arası sistemin uzantıları yerel unsurlar maharetiyle hayata geçirilecekmiş. Mezhepçi gevezelikler yapan İran’lı asker ve siyasetçiler, mezhepçi gevezelikler yapan Suud ve Türk ihanet şebekelerinin iştahını kabartıyormuş!

-Şeytanlar çetesinin karanlık elleri 15 Temmuz kalkışmasına dair yargılama sürecini sulandırmak için dört koldan vazife icra eder iken, zorlama olma ihtimali yüksek raporlar ile serbest bırakılanların durumları yargıyla ilgiliymiş! Ulu hocalarından gelen metafizik gerilim içerikli şifreli haber üzerine, tevbe edip iç hesaplaşma yapamayan çete mensupları ikibuçuk ay sabredip geri dönecekler ve ortalığın tozunu, dumanını attıracaklar imiş!

-Ak Parti Genel başkanlığına yeniden seçilen Recep Tayyip Erdoğan, teşkilatlarda ve belediyelerde değişim ve düzenleme yılı ilan etmiş, bu çerçevede  farklı illerden vekiller belediye yönetimlerine dair araştırmalar yapacaklar imiş! Rivayet odur ki işleri eline yüzüne bulaştıran göbek sahibi Ak Partili belediyelerden bazılarına kayyum atanacak  ve Ak Parti aslına rücu edecek imiş!

-Ensar Vakfı’nın genel kurulunda konuşan Ak Parti genel başkanı, Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan hem de onlarca vakıf, dernekten biri olan Ensarlılara “siyasi iktidar olduk ama sosyal ve kültürel alanlarda iktidar değiliz” demiş! Rivayet odur ki her kurum ve şahıs heybesinde ne var ise onlar ile var olurlarmış!

……………………..

-Anadolu yiğitleri dünya ölçeğinde olup bitenler, memlekette olup bitenler ile devlet ve devlet yöneticilerden emin olabilecekleri günleri iple çekerler iken, siyasette, yargıda, bürokraside, varlığı tartışmalı YÖK’te, eğitim öğretimde, yatırımlardaki tasarruflardan rahatsızlıklar duyarlarmış, uluslar arası ilişkilerde şeytanlar çetesine, yeryüzünün en büyük terör örgütü görüntüsündeki NATO eksenine dair verilen fotoğraflardan derin endişeler taşımakta imişler.

-Özeti; artık hiçbir cinayetin faili meçhul değilken yeryüzünün dört bir yanında ne ulu hocaların, ne hamasi nutuk sahibi siyasilerin, ne de şeytanlar çetesi G7 silah baronlarının aldatmaları bir değer ifade etmemekte imiş. Her kimler olurlarsa olsunlar, haddi aşanlar yakın bir gelecekte nasıl yerle bir olacaklarını tüm yokluk ve yoksunlukları içerisinde  izleyeceklermiş masum yürek sahipleri! Ve rivayet odur ki Anadolu-ABD savaşı muharip güçleri İslam coğraflarından müteşekkil (FETÖ/PKK/DEAŞ) gibi uluslar arası çete örgütler taşeronluğunda büyüyerek devam edecek imiş!

 

NOT: Ve bir Akif daha geçti Anadolu’dan. Sessiz sedasız ama mert ve yiğit duruşuyla, Anadolu yiğitlerinin yüreklerine hüzün, kendilerini bilen bazı yüreklere kahırlar bırakarak gitti. Ümmet coğrafyasını, insanlığı dolaştı ömrü içerisinde, görünmenin, gösterilmenin nam yaptığı bir zamanda görünmeden görünenlerden oldu! Biriktirdiklerini koydu ümmetin önüne yalnızca Rabbine eyvallah ederek! Tam da kucaklaşacağımız günlerde vedasına şahit olduk. Anadolu’nun birikimini Fatih camisine topladı vedasında. Duyan, ulaşabilenlerimiz oradaydı, çoklarımız var idi, siyasilerimiz, bürokratlarımız, iş adamlarımız, yazarlarımız çizerlerimiz, derneklilerimiz, derneksizlerimiz, sivil toplumcularımız, sivil toplumsuzlarımız, paltformcularımız, platformsuzlarımız, aslında gelemeyenlerimizde oradaydı o gün; ama ümmet yoktu! Hesabı olmadığını dillendirdi herkes, ümmet dediğini ömrü boyunca, kimselere eyvallah etmediğini, tüm zorlarına rağmen kırıp dökmediği konuşuldu her ortamda! Ve giderken “Ümmet” dedi Akif Emre (Rahmetullahi aleyh)

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Yazıları

ANKET - ARAŞTIRMA